شورولت کوروت ZR1 مدل 2019

شورولت کوروت ZR1 مدل ۲۰۱۹ رونمایی شد

امروز وفردا

شرکت شورولت همانطور که وعده اش را داده بود در نهایت از مدل جدید کورولت ZR1 با پیشرانه قدرتمندتر و طراحی بروزرسانی شده رونمایی کرده است. شورولت تصمیم گرفت سوپراسپرت جدید را در دبی رونمایی کند همانطور که اینفینیتی پیشتر QX80 2018 را در این منطقه معرفی کرده است.

پیشرانه قدرتمند

گیربکس دستی برای غول امریکایی

تریم های مختلف

بدنه فیبر کرین

شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019شورولت کوروت ZR1 مدل 2019

با پیشرانه ۶.۲ لیتری سوپرشارژ هشت سیلندر که خروجی قدرت ۷۵۵ اسب بخاری دارد، ZR1 می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد و پرتوان به شمار رود. شورولت برای دستیابی به خروجی بیشتر و قابل توجه از یک سیستم تزریق سوخت دوگانه برای انتقال سوخت بیشتر به پیشرانه طراحی کرده که در میان محصولات جنرال موتور برای نخستین بار به کار گرفته می شود.

شورولت کوروت ZR1 مدل ۲۰۱۹ در کنار این موتور به گیربکس هفت سرعته دستی یا هشت سرعته اتوماتیک مجهز بوده که مشتریان مطابق با نظر خود مدلی را خریداری کنند. این نخستین باری است که شورولت برای کوروت ZR1 از گیربکس اتوماتیک بهره می گیرد و به نظر میرسد ناشی از درخواست طرفداران و مشتریان بوده باشد. یک کاپوت فیبرکربنی موجب خنک شدن موتور در عملکرد بالا شده و در مجموع ثبات و افزایش عملکرد موتور را به دنبال خواهد داشت. این مدل پرچمدار کوروت از نظر آیرودینامیکی کامل بوده و باید آن را قویترین ZR1 تاکنون ساخته شده توسط شورولت دانست.

شورولت این مدل را در دو بسته Low Wing و High Wing عرضه می کند. به گفته کمپانی مدل در بسته Low Wing سقف سرعت مدل ۳۳۸ کیلومتر برساعت بوده که ۷۰ درصد نیروی بیشتری در مقایسه با Z06 دارد. اما در بسته  High Wing می تواند عملکرد بهتر و بالاتری را شاهد بود و این خودرو را یک سوپراسپرت کاملی دانست. کیت بدنه اسپرت، سیستم اگزوز چهار گانه تیتانیومی، اسپیولرهای بلند، دیفیوزر عقب و جلو، تایرهای Michelin Pilot Sport Cup 2 و برخی دیگر از ویژگی های ظاهری این خودرو ۷۰۰ اسب بخاری شورولت است.

کسانی که می خواهند هزینه بیشتری کنند قادرند نسخه نارنجی رنگ را با برخی قسمت های فیبرکربنی خریداری کنند. فضای داخلی از تریم چرمی بوده و در دو رنگ به فروش می رسد. رینگ های آلومینیومی ۵ پر مشکی زیبایی کوروت ZR1 2019 را دو چندان کرده است. متاسفانه شورولت تاریخ عرضه و قیمت ZR1 2019 را مشخص نکرد اما پیشتر مدل Z06 با قیمت ۷۶ هزار دلار روانه بازار می شود و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا این شرکت جزئیات تکمیلی محصول خود را اعلام کند.

اخبار مرتبط