سه پایه Fotopro C4i FPH-53P Tripod Kit

490,000 تومان

موجود در انبار

کیت سه‌پایه و بال‌هد FotoPro
حداکثر تحمل وزن تا ۵ کیلوگرم
ساخته‌شده از آلومینیوم
طول ۴۷٫۷ سانتی‌متری در حالت جمع‌شده
پایه‌های چهار بخشی با قفل پیچشی
حداکثر ارتفاع ۱۴۶٫۲ سانتی‌متر
به همراه کیف مخصوص
وزن سه‌پایه به همراه هد برابر با ۱٫۳۲ کیلوگرم

توضیحات

سه‌پایه‌ی C-4i از کمپانی Fotopro یک سه‌پایه‌ی آلومینیومی سبک با قابلیت حمل راحت و ایده‌آل برای استفاده در مسافرت‌ها است. این سه‌پایه همراه با کیف مخصوص نیز عرضه شده است که حمل آن را راحت‌تر کرده و از سه‌پایه در برابر عوامل محیطی محافظت می‌کند. این سه‌پایه با وجود سبکی می‌تواند تا ۵ کیلوگرم وزن را تحمل کند.

پایه‌های این سه‌پایه در سه زاویه‌ی مختلف قفل می‌شوند تا بتوانید به‌راحتی آن را بر روی سطوح ناهموار نیز مورد استفاده قرار دهید. قسمت زیرین هر پایه نیز از لاستیک نرم پوشانده شده است تا بر روی تمامی سطوح دارای ایستایی مناسبی باشد.

تغییر اندازه‌ی این سه‌پایه با قفل‌های پیچشی انجام می‌شود و می‌توان ارتفاع آن را از حداقل ۲۰٫۴ سانتی‌متر تا حداکثر ۱۴۶٫۲ سانتی‌متر تنظیم نمود. در حالت جمع‌شده این سه‌پایه ۴۷٫۷ سانتی‌متر طول دارد و وزن کلی آن همراه با هد ۱٫۳۲ کیلوگرم است.

هد استفاده‌شده بر روی این سه‌پایه مدل FPH-53P است که قابلیت Pan و Tilt را به آن می‌دهد. بر روی این هد سه تراز حبابی جای گرفته‌اند که اجازه‌ی تراز کردن هد در جهات مختلف را می‌دهند. همچنین بر روی آن زوایا در مقیاس ۳۶۰ درجه درج شده‌اند که می‌توان از آن برای عکاسی پانوراما استفاده کرد.

The C4 tripod series is a 4 section aluminum tripod which is great for traveling photographers and those who need a portable yet professional level support system. The tripod features a light-weight design that can be folded up into a compact size. It features an ergonomic G-Lock design for easy operation with molded rubber locks making the legs easy to extend and collapse. The C4i comes complete with a Arca Swiss compatible FPH-53P ball head, tripod plate and carrying case.

  • All C-Series tripods come with one leg that can be removed to convert the tripod into a Monopod
  • The tripod legs can be adjusted to 3 different position angles: high, middle, and low. You can adjust according to your needs
  • The semi-automatic adjustment clips will allow you to easily position the angle of the tripod legs and to collapse for packing
  • The T-Lock knobs allow you to turn the knob a mere quarter turn to be able to extend or contract each section. The C40i and C50i do not include T-Lock knobs
  • Reversible folding legs allow the C-Series tripod to be ultra compact for traveling
  • ۴ Leg Sections
  • Made of Aluminum
  • Includes QR
  • Ballhead
  • Still & Video Tripod with Head

FotoPro C4i 4-Section Aluminum Tripod with FPH-53P Ball Head
Tripod Plate
Carrying Case
FotoPro 6 Year Warranty

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سه پایه Fotopro C4i FPH-53P Tripod Kit”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *