فیلتر پولاریزه‌ی Hoya CIR-PL Polarizer Filter Slim 77mm

160,000 تومان

موجود در انبار

در عکاسی از شیشه و دیگر سطوح براق غیرفلزی همواره پرتو‌های بازتابی یا همان رفلکت به یک عامل مزاحم و دردسرساز بدل می‌شود و ممکن است که خیلی از جزئیات تصویر به ثبت نرسد. یکی از راه‌های کنترل رفلکت و یا حذف آن استفاده از فیلتر‌های پولاریزه است. استفاده از این فیلتر‌ها به افزایش کنتراست و بهبود رنگ این‌گونه سطوح بسیار کمک می‌کند. همچنین برای افزایش کنتراست و غلظت رنگ آبی آسمان و سفیدی ابر‌ها نیز می‌توان از این گونه فیلتر‌ها استفاده کرد. در عکاسی از منظره‌های مه‌گرفته نیز استفاده از این فیلتر‌ها باعث افزایش کنتراست و غلظت رنگ تصویر نهایی خواهد شد.

فیلتر ۷۷ میلیمتری CIR-PL Polarizer Slim محصولی از Hoya می‌باشد که از فریمی با ضخامت کم برخوردار است و علاوه بر لنز‌های نرمال و تله برای اتصال به دهانه لنز‌های واید نیز بسیار مناسب است. این فیلتر پولاریزه دایره‌ای دارای فریمی آلومینیومی است که در کنار سبکی برای آن استحکام و دوام بالایی را نیز به همراه دارد.

این فیلتر پولاریزه برای اتصال به لنز‌هایی با دهانه ۷۷ میلی‌متر طراحی شده است و نوردهی را از ۱.۶ تا ۲ استاپ کاهش می‌دهد؛ بنابراین هنگام عکاسی اگر از نورسنجی غیر از نورسنج میان لنز دوربین استفاده می‌کنید، باید توجه داشت که با ۱ دیافراگم بازتر عکاسی نمود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “فیلتر پولاریزه‌ی Hoya CIR-PL Polarizer Filter Slim 77mm”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *