کیف دوربین ریوا کیس ۷۴۲۰

موجود نیست

بعد از خرید دوربین یکی از وسایل مورد نیاز و مهم کیف دوربین است. شرکت «ریواکیس» یکی از تولید کنندگان بزرگ کیف و کوله است. کیف ریواکیس مدل «1502» مناسب برای دوربین‌های SLR با لنز زوم متصل شده است. در این کیف شما باید دوربین را از لنز داخل کیف بگذارید چون این کیف از بالا به سمت پایین نازک می‌شود. به این کیف‌ها در اصطلاح کیف‌های پوزه‌ای می‌گویند. این کیف در برابر آب مقاوم است. داخل کیف دارای فوم ضربه‌گیر است که بر اثر ضربه و فشار آسیبی به دوربین وارد نشود. کیف 1502 ریواکیس دارای یک دستگیره و یک بند رودوشی قابل تنظیم برای حمل است. داخل کیف یک محفظه‌ی توری برای نگهداری باتری و کارت حافظه وجود دارد. این کیف با زیپ باز و بسته می‌شود. در قسمت پایین کیف یک ضربه گیر نصب شده که اگر دوربین از دستتان افتاد ضربه‌ای به لنز آن نخورد. نام RivaCase با عکس یک لاک‌پشت بر روی کیف چاپ شده است. این کیف خوش‌ساخت 326 گرم وزن دارد و در ابعاد داخلی 115×140×170 میلی‌متر است.

توضیحات

بعد از خرید دوربین یکی از وسایل مورد نیاز و مهم کیف دوربین است. شرکت «ریواکیس» یکی از تولید کنندگان بزرگ کیف و کوله است. کیف ریواکیس مدل «۱۵۰۲» مناسب برای دوربین‌های SLR با لنز زوم متصل شده است. در این کیف شما باید دوربین را از لنز داخل کیف بگذارید چون این کیف از بالا به سمت پایین نازک می‌شود. به این کیف‌ها در اصطلاح کیف‌های پوزه‌ای می‌گویند. این کیف در برابر آب مقاوم است. داخل کیف دارای فوم ضربه‌گیر است که بر اثر ضربه و فشار آسیبی به دوربین وارد نشود. کیف ۱۵۰۲ ریواکیس دارای یک دستگیره و یک بند رودوشی قابل تنظیم برای حمل است. داخل کیف یک محفظه‌ی توری برای نگهداری باتری و کارت حافظه وجود دارد. این کیف با زیپ باز و بسته می‌شود. در قسمت پایین کیف یک ضربه گیر نصب شده که اگر دوربین از دستتان افتاد ضربه‌ای به لنز آن نخورد. نام RivaCase با عکس یک لاک‌پشت بر روی کیف چاپ شده است. این کیف خوش‌ساخت ۳۲۶ گرم وزن دارد و در ابعاد داخلی ۱۱۵×۱۴۰×۱۷۰ میلی‌متر است.

توضیحات تکمیلی

مشخصات

ابعاد 170x180x130 میلی متر ميلي‌متر وزن 290 گرم گرم ويژگي ها مناسب برای انواع دوربین های SLR با لنز زوم متصل شده. آستر با پد و روکش مخملی . دارای فوم ضربه گیر. ابعاد داخلی: 150x160x100 میلی متر

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کیف دوربین ریوا کیس ۷۴۲۰”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *